SC5100B

Машина за чистење на подови со ергономски капацитет за работа. Погодна за чистење големи маркети, училишта, спорстки сали, производствени погони и слично. Опремена со 2 батерии и вграден полнач обезбедува 3-4h непрекинато работење.

Дополнителни информации

Напон на струја

24V

Работна ширина

510 mm

Ширина на сушење

760 mm

Моќ на мотор за четка

550 W

Резервоар за чиста вода

47L

Резервоар за нечиста вода

50L

Теоретски капацитет за чистење

2000 m2/h

Притисок на четката

35kg

Вртежи во минута

150rpm

Тежина

135 kg

Brand

Star

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SC5100B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two + nineteen =