COMBO

Со својата компактна структура, овaa професионална машина за перење теписи-седишта Star Combo може лесно да ги изврши зададените задачи. Во комплет сите потребни додатоци за перење теписи и седишта.

Категории ,

Дополнителни информации

Мотор за смукање

1400 W

Пумпа за вода

65W

Работен притисок

9 bar

Кабел за струја

10 m

Димензии Д х Ш х В

670 x 340 x 570 mm

Brand

Star

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COMBO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ten + sixteen =