60 CCM

Професионална правосмукалка за водено перење на теписи и тапациран мебел со 2 независни мотори за смукање и моќна пумпа за распрскување вода и хемикалија. Изработена од нерѓосувачки челик кој гарантира долготрајност на машината.

Категорија

Дополнителни информации

Напон на струја

220V/50Hz

Сила на мотор

2 х 1200 W

Резервоар

нерѓосувачки челик

Капацитет на резервоар

60 L

Пумпа

4 bar

Проток на воздух

120 L/s

Тежина

30 kg

Кабел

10m

Бучава

70 dB

Дијаметар и должина на црево

fi 38mm / 230 cm

Димензии Д х Ш х В

500 х 610 х 980 mm

Brand

Star

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “60 CCM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

fourteen + fifteen =