SC45

Машина за рибање и полирање подови Star C 45. Оваа четкарка со еден диск обезбедува лесно и професионално чистење на сите видови тврди подови, со нејзините додатоци се прилагодува за чистење на теписони и полирање на сјајни површини.

Додатоци:

  • Резервоар
  • Тврда четка за подови
  • Мека четка за теписи
  • Држач за филц
Категории ,

Дополнителни информации

Напон

230V 50 Hz

Моќност на мотор

1400 W

Брзина на вртење

150 rpm (о/мин)

Работна ширина

450 mm

Капацитет на резервоар

12L

Број на четки

1бр

Кабел

15m

Brand

Star

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SC45”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 + 8 =