602 WDM

Професионална правосмукалка со 2 независни мотори за смукање на влажно и суво, изработена од цврст материјал за долготрајност. 

Категорија

Дополнителни информации

Напон на струја

220V/50Hz

Сила на мотор

2х1200 W

Резервоар

нерѓосувачки челик

Капацитет на резервоар

60 L

Проток на воздух

110 L/s

Притисок на вшмукување

490mbar

Тежина

24,5 kg

Кабел

10m

Бучава

70dB

Дијаметар и должина на црево

fi 38mm / 230 cm

Димензии Д х Ш х В

500 х 610 х 980 mm

Brand

Star

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “602 WDM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three + 15 =