20 WDM

Професионална правосмукалка за смукање на влажно и суво, изработена од цврст материјал за долготрајност.

Категорија

Дополнителни информации

Напон на струја

220V/50Hz

Сила на мотор

1200 W

Резервоар

нерѓосувачки челик

Капацитет на резервоар

20 L

Проток на воздух

61 L/s

Притисок на вшмукување

245mbar

Тежина

11 kg

Кабел

10m

Бучава

65dB

Дијаметар и должина на црево

fi 43mm / 160 cm

Димензии Д х Ш х В

420 х 420 х 610 mm

Brand

Star

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “20 WDM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

fourteen + fourteen =