Profless Concentrate

Опис

Универзално средство за чистење површини

Пакување : шише од 1 литар
Дозирање : 10ml / 500ml ладна вода
*Работен раствор од 1L средство : 50 литри
Намена : ( мебел, маси, столици, стакло, порцелан, мермер, вештачки камен, хром, месинг, алуминиум)

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Profless Concentrate”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two × 4 =