Parketto Clean

Опис

Средство за чистење на паркет и ламинат

Пакување : шише од 1 литар
Дозирање : 25ml (1 доза)/ 8Л ладна вода
*Работен раствор од 1L средство : 320 литри
Намена : ( Паркет, ламинат, дрвени облоги, мебел од дрво)

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Parketto Clean”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one × three =