Econa Conentrate

Опис

Универзално средство за чистење на подови и површини
*Еколошко средство.

Пакување : туба од 10 литра. и шише од 1 литар
Дозирање : 25ml / 8L ладна вода
*Работен раствор од 1L средство : 320 литри
Намена : ( сите водоотпорни површини, предмети и подни облоги како и на сите видови подлоги кои се заштитени со емулузија)

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Econa Conentrate”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 − fourteen =