Clar Glass

Опис

Средство за чистење стакло

Пакување : шише од 1 литар
Дозирање : 1:2
*Работен раствор од 1L средство : 3 литри
Намена : ( стакла и огледала)

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Clar Glass”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one × three =