Patronal ECO

Опис

Средство за чистење санитарии со заштитна формула
*Еколошко средство

Пакување : 1L и 10L
Дозирање : Неразредено или 20ml / 1L ладна вода
*Работен раствор од 1L средствo : 1L литри
Намена :  (лавабо, шоља, писоари, керамички ѕидни и подни плочки )

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Patronal ECO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 + 8 =