Omni Fresh

Опис

Неутрализатор на непријатни мириси

Пакување : Готов раствор 1L
Дозирање : Неразредено или 100ml / 8L ладна вода
Намена :(тоалети, одвод, места за отпадок,површини покриени со текстил )

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Omni Fresh”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4 × 1 =