Vinox ECO

Опис

Средство за отстранување на бигор и мрснотии.
*Еколошко

Пакување : 1L и 10L
Дозирање : 0,5L/5,5-8L ладна вода
*Работен раствор до 26 литри
Намена : (умивалници, ѕидни и подни плочки, работни површини).

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vinox ECO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

seventeen − seventeen =