Torvan Concentrate FD

Опис

Активно средство за чистење.
Пакување : 1L
Дозирање : 25ml/8L вода
*Работен раствор од 1L средство: 320L
Намена : (водоотпорни подови, подни облоги и заштитени подови).

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Torvan Concentrate FD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 − eleven =