Spul-Blitz

Опис

Детергент за рално перење на садови

Пакување : 1L и 10L
Дозирање : 1-2 прскања (10-20ml)/5L топла вода
*Работен раствор од 1L средство : 50-100L
Намена : (садови, чаши, прибор за јадење и кујнсќи прибор).

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Spul-Blitz”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nineteen − 15 =