Kiehl-RapiDes

Опис

Средство за брза дезинфекција без исплакнување.

Пакување : 750ml
Дозирање : готов раствор
Намена : (Listeria, Salmonella, ECEHEC, MRSA).

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Kiehl-RapiDes”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 − 4 =