Jet

Опис

Течно абразивно средство.

Пакување : готов раствор 750ml
Дозирање : неразредено
Намена : (корита, туш кабини, плочки, лонци, тенџериња, рачки од ќерамика, стакло, арматура од инокс, ќерамика, порцелан, вештачки камен, алуминиум, месинг, хром, бакар).        

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Jet”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

5 × 1 =