Diwa-Basic

Опис

Средство за комерцијални машини за миење на садови.

Пакување : 20L
Дозирање : 1,5 / 5ml по литар вода
*Работен раствор од 1L средство: 200-666 литри
Намена : (алкално-отпорен порцелан, стакло, пластика и не рѓосувачќи челик).

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Diwa-Basic”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one × two =