Arcandis Salt

Опис

Таблетирана сол.

Пакување : 2kg и 25kg
Дозирање : Зависи од минералниот состав на водата
Намена : (за омекнување на вода во машини).

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Arcandis Salt”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nineteen + 15 =