Carpasol

Опис

Средство за чистење теписи со екстракција

Пакување : 10 литри
Дозирање : 1-1, 5L / 8L вода
Намена : Теписони

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Carpasol”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

6 − 2 =