Eloxa Prima

Опис

Нега за inox

Пакување : Готов раствор 750ml
Дозирање : Неразредено
Намена : ( метални површини од не’рѓосувачќи челик, алуминиум, елоксиран алуминиум)

Brand

Kiehl

Професионални хемиски продукти за совршено чистење и одржување хигиена.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Eloxa Prima”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 + six =