Ваљак за стакло 35cm

Брисач за стакло со крпа памук и абразив 35cm

Дополнителни информации

Димензии во cm

35cm

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ваљак за стакло 35cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

five × 4 =