Штипка за реси

Пластичен држач за реси

Дополнителни информации

Материјал

Пластика

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штипка за реси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

thirteen − 7 =