Микрофибер моп

Дополнителни информации

Димензии во cm

42x13cm

Материјал

Микрофибер

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Микрофибер моп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty + 16 =