SW 3000

Brand

Columbus

Columbus се машини за чистење, рибање и сушење на секакви видови тврди подови. Columbus машините се произведуваат во Германија. Машините гарантираат квалитет и долготрајност во работата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SW 3000”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 − 7 =