Резервна гумица 35

Резервна гумица за брисач за стакло 35cm

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Резервна гумица 35”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 − thirteen =