Pulex Unihandle

Unihandle: иновативна ергономска рачка со памук и гумица, оптимизирајќи го времето на чистење што вообичаено е потребно за нега на прозорците.

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Pulex Unihandle”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty − seventeen =