Кофа со цедач

Кофа со 4 тркалца со преса за крпа 22L

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кофа со цедач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

fifteen − 13 =