Wypall магични крпи

Микрофибер магични крпи во 4 различни бои
-Зелена
-Жолта
-Сина
-Црвена

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wypall магични крпи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3 × 1 =