Sani Simple

Држач за моп, пластичен 40cm

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sani Simple”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 − 3 =