Памук моп со абразив

Памук моп за пластични држачи со абразивна трака 40 cm

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Памук моп со абразив”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 − 13 =