Памук моп метален држач 60cm

Памук моп за метален држач 60 cm

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Памук моп метален држач 60cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3 × two =