Памук моп метален држач 40cm

Памук моп за метален држач 40 cm

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Памук моп метален држач 40cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 + nineteen =