Памук моп

Моп памук крпа за пластични држачи 40cm

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Памук моп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

6 − one =