Филц 25

Опис Филц за пердашка 25cm

Боја:
1. Црн
2. Зелен

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Филц 25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

2 × five =