Држач за алу рачки

Држач за алу рачки со 4 позиции

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за алу рачки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twelve − twelve =