452 DS

Delfin Logo

Brand

Delfin

Delfin се професионални индустриски правосмукалки за специјални намени, за смукање на суви материјали и течности ( вода, масло) .Достапни се со најразлична моќност од 2 кW до 15 кW и повеќе, монофазни и трофазни модели. Опремени со стандардни полиестер филтери со голема површина ( 20000-30000cm²) и опционално со ХЕПА апсолутен филтер со ефикасност за смукање на прашина под 1 микрон.
Delfin Logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “452 DS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 − four =