Therm CA 11 – 130

Дополнителни информации

Работен притисок

30 – 130 bar

Максимално оптеретување

150 bar

Приклучок за струја

230/1/50/9.8 ( V / ~ / Hz / A )

Брзина на мотор

1400 Rpm

Довод на вода

8 l/min

Влезна сила

2.25 Kw

Кабел за струја

7.5 m

Димензии Д х В х Ш

470/360/875 mm

Тежина

31 Kg

Котур за црево

Има

Високо притисно црево

12 m

Пиштол

модел M2001

Турбо дизна

голем.дизна 033

Стандардна дизна

голем.дизна 033

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Therm CA 11 – 130”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two × one =