B240T

Дополнителни информации

Работен притисок

30 – 220 bar

Максимално оптеретување

240 bar

Мотор

Бензин Honda GX340 LX

Довод на вода

16 l/min

Димензии Д х В х Ш

720/570/960 mm

Тежина

92 Kg

Котур за црево

Има

Високо притисно црево

20 m

Пиштол

модел Starlet

Турбо дизна

голем.дизна 05

Стандардна дизна

голем.дизна D2505

Филтер за вода

13310

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B240T”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 × three =