E 500 S

Опис

Оваа метална четкарка е исклучително стабилна и погодна за многу тешки задачи на големи области. За кристализација на камени подови или длабоко чистење на кој било друг тврд под. Машината со мала брзина, гарантира апсолутно непречено и ергономско работење со ниски трошоци за одржување.

Дополнителни информации

Напон

230V

Моќност

1800W

Работна ширина

500 mm

Работна висина

345мм

Обрт на четката

140о/min

Кабел за напојување-должина

12м

Тежина

50kg

Димензии (WxDxH)

480x630x1215 mm

Резервоар за детергент

15л

Директен погон на вртење без каиши и преноси

да

Brand

Columbus

Columbus се машини за чистење, рибање и сушење на секакви видови тврди подови. Columbus машините се произведуваат во Германија. Машините гарантираат квалитет и долготрајност во работата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “E 500 S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 × three =