DUO SPEED

Опис

Оваа метална четкарка е исклучително стабилна и погодна за многу тешки задачи на големи области. За кристализација на камени подови или длабоко чистење на кој било друг тврд под. Машината со мала брзина, гарантира апсолутно непречено и ергономско работење со ниски трошоци за одржување.

Гаранција 12 месеци на фабрички дефекти и недостатоци без потрошен материјал.Обезбеден сервис и оригинални резервни делови

Дополнителни информации

Напон

230V

Моќност

1300/1800W

Работна ширина

400 mm

Работна висина

335/355мм

Обрт на четката

150/300 о/min

Кабел за напојување-должина

12м

Тежина

48.5kg

Димензии (WxDxH)

415x550x1200 mm

Резервоар за детергент

15л

Директен погон на вртење без каиши и преноси

да

Brand

Columbus

Columbus се машини за чистење, рибање и сушење на секакви видови тврди подови. Columbus машините се произведуваат во Германија. Машините гарантираат квалитет и долготрајност во работата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DUO SPEED”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three × one =