Bionic

Опис

Ефикасно длабоко чистење, чистење со спреј, шампонирање – со работна ширина од 430 мм и меѓународен стандарден влог со формат 17 ″. Нераскинливата пластична обвивка штити мебел и кревки предмети. Планетарниот погон кој не носи, гарантира нула одржување, непречено работење и оптимални резултати.

Дополнителни информации

Напон

230V

Моќност

1200W

Работна ширина

430 mm

Работна висина

300мм

Обрт на четката

140о/min

Кабел за напојување-должина

12м

Тежина

40kg

Димензии (WxDxH)

445x570x1170 mm

Резервоар за детергент

15л

Директен погон на вртење без каиши и преноси

да

Brand

Columbus

Columbus се машини за чистење, рибање и сушење на секакви видови тврди подови. Columbus машините се произведуваат во Германија. Машините гарантираат квалитет и долготрајност во работата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bionic”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

thirteen − 11 =