KV 30IEX

Професионален влажен вакуум, екстрактор со двофазен мотор за чистење натепи си, седишта, фотелји, душеци и сл.. упот ребата е секогаш поврзана со истовремено шприцање на водена магла со детергент ившмукување на отпадна вода од подлогата што се чисти. . Опремен сопумпа 48W, прскање 0,65 l / min, притисок на прскање 5 -7 bar.

Испорака по уплата, Франко купувач,со обука на персонал за самостојно ракување.

-Обезбеден сервис и резервни делови.

-Гаранција 12 месеци на фабрички дефекти инедостатоци без потрошен материјал.

Категорија

Дополнителни информации

Mоќ

1100 W – 1200 W

Број на мотори

1

Напојување

230 V

Пумпа за распрскување

48 W

Депресија

2400mm H20

Проток на воздух

220 m3 / h

Кабел за струја (долж.)

10м

Резервоар за чиста вода

Резервоар за отпад

инокс

Тежина, празна

13kg

Димензии(см)

39 х 39 х 72h

Црево за смукање ø36

2

црво за спреј ø

8мм

Цевки

2 бр. х 0,5м

Дизна за под

Да

Рачна дизна за чистење седишта, фотелји

Да

Резервоар за вода

5 л

Brand

Ketek

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “KV 30IEX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4 + nineteen =