S 48

Brand

Steam

Професионални и индустриски машини за чистење со помош на пареа која достигнува температура до 180 степени. Машините можат да најдат примена во скоро сите индустриски гранки, бидејќи имаат најразлични приклучоци за чистење во погони, подови, кујни, тоалети , мебел, прозорци и врати, тешко достапни места како што се радијатори, внатрешно чистење на автомобили итн. Голема предност кај нив е што чистат еколошки без употреба на детергенти и пареата која што се произведува има многу низок процент на влажост што овозможува заштеда на вода и брзо сушење на површинте!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “S 48”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4 × 3 =