Brix Hotel Mini

Шифра CARR02831 – IP99
Димензии l x L x h mm 870 x 610 x 1550 h
Тежина 30,0 Kg

Опис

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Brix Hotel Mini”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

thirteen + twenty =