Bis Black Is Green

Количка со 2 кофи 2х15л и преса
Шифра CARR00234 – IP9 9
Димензии mm 810 x 435 x 880 h

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bis Black Is Green”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 × two =