Сервис количка за храна

Количка за сервирање храна
Шифра CARR00087
Димензии mm 830 x 410 x 980 h

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сервис количка за храна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ten − six =