Двокоморна количка со преса

Двокоморна кофа со преса 12 + 18л
Шифра
CARR02050 IPGX
Димензии mm 770 x 360 x 880 h

Brand

IPC

IPC е професионална рачна опрема за чистење кои вклучуваат колички, сетови за чистење подови и сетови за чистење на стаклени површини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двокоморна количка со преса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

two × 1 =