STE 25

Се користи за професионално влажно чистење на подот специјално за мали површини. 

Опис

Технички детали: 

 

Изработена од полипропиленски кополимер кој е сертифициран еколошки производ и целосно може да се рециклира. 

Висококвалитетното тело го избегнува проблемот со виткање. 

25L главно тело и 10L кофа за валкана вода. Валканата вода никогаш не се меша со чиста вода. 

Вртливи тркалца од 80 mm со систем против удари. 

Силен и регуларен Down-Press Wringer преса за цедење на крпа. 

Brand

Bayersan

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “STE 25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three × 5 =