SCB50BD

Се користи за влажно чистење на подот особено за големи површини. 

Опис

Технички детали: 

 

Метариалот е полипропиленски кополимер кој е сертифициран еколошки производ и целосно може да се рециклира. 

Силна пластична подлога за избегнување на проблеми со ленти која помага совршено возење. 

Кофите се до димензии 2x25L или 2x18L. 

Држач за алатки 

Хромирана рачка за притискање  помага  за полесно ракување со количката 

Црвени и сини корпи од 25 литри или 18 литри кои овозможуваат одвојување на растворот за чистење од водата за плакнење за подобри резултати при чистењето и хигиена, заштеда на вода, раствор за чистење и време на работа и следствено минимален напор на операторот. 

Вртливи тркалца од 80 mm со систем против удари. 

Силен и регуларен Down-Press Wringer преса за цадење на крпи

Brand

Bayersan

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SCB50BD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

9 − eight =